Blog

Proč se (ne)stát veganem

Ach to jídlo. Už když píšu nadpis tohoto článku, je mi jasné, že se vrhám na tenký led. Jídlo řeší dneska všichni. A ti co ho neřeší, zase řeší, proč ho jiní tak řeší. Informací o tom, co jíst a co nejíst, jsou mraky. Stává se z toho začarovaný kruh. A hlavně, v dnešní době už jde nejen o zdraví a krásu, ale taky o udržitelnost. 

Proč se (ne)stát veganem

Moje sebeuzdravení: DÍL 1. Přestávám cvičit

Možná děláte tu stejnou chybu. Možná cvičíte (samozřejmě v dobré víře) dokud to jde.  Jenomže pak přijde doba, kdy jenom ležíte a jste úplně bez energie. V horším případě máte  i nějaké akutní nebo chronické potíže. Ty akutní se různí a jeden problém střídá druhý, ty chronické se stále opakují. Možná chcete tak trochu všechno nebo nic. Možná jste jako já. A proto přestávám cvičit.

Moje sebeuzdravení: DÍL 1. Přestávám cvičit

Jak jsem bojovala s chronickou únavou

Je to asi 4 měsíce zpátky, co jsem propadla chronické únavě. Začalo to plíživě. Myslím, že jinak asi ani chronická únava přijít nemůže. Zadělávala jsem si na pěkně pomalu. Tím, jak jsem neposlouchala svoje tělo, svoji duši, dělala věci až příliš rychle a zkrátka si naordinovala víc životních změn, než na kolik jsme byla připravená. Chci sdílet svoji zkušenost, protože věřím, že nejsem sama, kdo si něčím podobným prošel a třeba moje zkušenost pomůže v překonání této "nemoci" někomu dalšímu.

Jak jsem bojovala s chronickou únavou