About

 • ALL YOU NEED IS LES(S) •

 Láska je.

Když zpomalíme a jsme spolu.

A svět uteče jenom tomu kdo stále spěchá. 

Tak nezapomeň.

A pojď do lesa.

 

Madeinles vznikl spontánně, z čiré radosti a kreativního přetlaku. Když TVOŘÍM, tak ŽIJU. Není to jenom značka nebo výrobek. Je to myšlenka. Na lepší svět. Svět tvořený s radostí a klidem. 

  • Ručně a vědomě

Každý výrobek je origInál, do kterého vkládám kus sebe. Tvoření mě dostává zpátky k sobě. Nejsem přliš "ezo", ale věřím v energie (nejen) drahých kamenů. Všechny kameny proto prochází očistou v naší lesní studánce nebo potůčku a jsou nabité slunečním nebo měsíčním světlem. K vám se dostanou maximálně vyčištěné a nabité.

  • Poctivě 

Poctivá se snažím být k vám, ale i k sobě. Jsem zastánce toho, aby handmade tvorba nebyla nadále podhodnocována. Učím se poctivě naceňovat své výrobky a tvořit tak udržitelnost celé společnosti. Protože proč bychom si měli nechat zaplatit pouze za práci, která nás nebaví a své skutečné vášně dělat dál jenom po večerech? 

  • Lokálně

Pokud to jenom trochu jde, vybírám pro své výrobky lokální materiály. 90%-100% minerálů a krystalů pochází od českého dodavatele drahých kamenů, který nakupuje kameny přímo na místech těžby a z osobně prověřených zdrojů. Můžete si být proto jisti pravostí všech minerálů. Přírodní hedvábí, které ráda používám, pochází od české firmy. Dřevěné komponenty vyřezává můj kamarád.

  • Udržitelně

Všechen obalový materiál, který používám při balení svých výrobků je šetrný k životnímu prostředí. Balím do papírových krabic, sáčků a bublinkových obálek s certifikátem FSC. Používám jutové provázky, papírové pásky a dřevěnou výplňovou vatu. Cedulky tisknu na recyklovaný balící papír.

  • Minimalisticky

Dávám přednost kvalitě před kvantitou. Tímto heslem se řídím i při tvorbě designu svých produktů. Věřím, že je lepší mít doma méně věcí, které jsou však vyrobené pečlivě a s opravdovou radostí. 

 Madeinles je one-woman show. Jsem holka z lesa a proto je Madeinles skutečně "made in les". Více o mě najdete na blogu Holkazlesa.

 

Výrobky MADEINLES si můžete prohlédnout a zakoupit taky v prodejně Cvrk v Praze na Vinohradech nebo Jógovém ateliéru Luna v Opavě.


slow_lifestyle_blog – mini