About

Madeinles vznikal postupně a spontánně. Z čiré radosti a kreativního přetlaku. Je mou cestou nejen ke tvoření, ale i poznání sama sebe. Když TVOŘÍM, tak ŽIJU. Není to jenom značka. Je to myšlenka. Na lepší svět. Svět tvořený s radostí a klidem. 

  • Ručně a vědomě

Každý výrobek je originál, do kterého vkládám kus sebe. Tvoření mě dostává zpátky k sobě. Věřím, že ručně vytvořené věci v sobě nesou úplně jinou energii. Energii jejich tvůrců, která se může šířit dál. Miluju krystaly a věřím v jejich léčivou a pozitivní moc. Kameny čistím v naší lesní studánce a potůčku a nabíjím na slunečním nebo měsíčním světle.

  • Poctivě 

Poctivá se snažím být i k sobě. Jsem zastánce toho, aby handmade tvorba nebyla nadále podhodnocována. Učím se naceňovat své výrobky a tvořit udržitelně. Protože proč bychom si měli nechat zaplatit pouze za práci, která nás nebaví a své skutečné vášně provozovat jenom po večerech? 

  • Lokálně

Pokud to jde, vybírám si lokální materiály. Většina kamenů pochází od ověřeného českého dodavatele, který nakupuje kameny přímo na místech těžby z osobně prověřených zdrojů. Můžete si být proto jisti pravostí všech minerálů. Přírodní hedvábí, které ráda používám, pochází od české firmy a dřevěné komponenty vyřezává můj kamarád.

  • Udržitelně

Všechen obalový materiál, který používám při balení svých výrobků je šetrný k životnímu prostředí. Balím do papírových krabic, sáčků a bublinkových obálek s certifikátem FSC. Používám jutové provázky, papírové pásky a dřevěnou výplňovou vatu.

  • Minimalisticky

Dávám přednost kvalitě před kvantitou. Věřím, že je lepší mít doma méně věcí, které jsou však vyrobené vědomě, pečlivě a srdcem. 

 

Jestli vás zajímá moje cesta a více osobních věcí o mě, mrkněte na můj blog Holkazlesa.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Výrobky MADEINLES si můžete prohlédnout a zakoupit taky v prodejně Cvrk v Praze na Vinohradech nebo Jógovém ateliéru Luna v Opavě.


slow_lifestyle_blog – mini