Náramek Jemnosti (růženín) SET

Neohodnoceno

Set 2 náramků s madagaskarským růženínem, kterým to spolu na ruce zkrátka sluší.

Šňůrka: 100% přírodní hedvábí

Srdíčko: Hematit

Náramek na šňůrce: Univerzální velikost.

Náramek se srdíčkem: Standardní dámská velikost S-M (pro obvod zápěstí o velikosti 15-16 cm). Kameny o velikosti 6 mm. Navlečeno na elastické gumičce. Pokud potřebujete větší nebo menší velikost, napište mi.

580 Kč
Vyprodáno

Růženín je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá  4. srdeční čakru  a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou  jin energií.  Je to univerzální kámen  dodávající životní energii.  Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách. Růženín má tendenci na přímém slunci blednout, chraňte ho proto před intenzivním slunečním zářením a nabíjejte pouze na měsíčním světle.

 

Upozornění
Prosím berte v potaz, že náramky Jemnosti jsou opravdu jemnosti.
 
Náramek na šňůrce je zhotoven z pravého hedvábí. Přírodní hedvábí je nádherný a velmi příjemný materiál. Moc ráda ho pro své výrobky používám. Není však nesmrtelný. Tak jako všechno, co pochází skutečně z přírodyČastému namáčení ve vodě nebo zaháknutí za jednotlivá vlákna neodolá tolik jako například polyester. Doporučuji proto náramek na noc a před koupelí raději sundávat.
 
Pokud jej budete nosit s citem, jeho přirozená jemnost a krása vám bude dělat radost po velmi dlouhou dobu.

 

Kategorie: dámské náramky z minerálů
Položka byla vyprodána…