Náramek Jemnosti (měsíční kámen) SET

Novinka
naramek mesicni kamen

Set 2 náramků s měsíčním kamenem, kterým to spolu na ruce zkrátka sluší.

Šňůrka: 100% přírodní hedvábí

Srdíčko: Hematit

Náramek na šňůrce: Univerzální velikost.

Náramek se srdíčkem: Standardní dámská velikost S-M (pro obvod zápěstí o velikosti 15-16 cm). Kameny o velikosti 6 mm. Navlečeno na elastické gumičce. Pokud potřebujete větší nebo menší velikost, napište mi.

580 Kč
Skladem

 

Měsíční kámen je silně spjat s ženskou (jinovou) energií. Je kamenem nových počátků, stejně jako měsíc, který se neustále znovu a znovu rodí. Je spat s cykličností a ze všech kamenů vůbec nejlépe pomáhá utišit rozbouřené city. Zvyšuje intuici a vrací nás zpátky do citové stability, celkově uklidňuje emoce a zlepšuje také empatii. Lze jej použít ke zklidnění hyperaktivních děti. Jeho další silnou vlastností je to, že dokáže vytahovat na povrch věci uložené v našem podvědomí. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Zejména při úplňku pak vyvolává srozumitelné živé sny. Když jej přiložíme na oblast solar plexu (3. čakry), pomůže poukázat na už nefungující způsoby jednání v našem citovém životě. Co se týče zdraví, pomáhá hojit problémy horní části trávícího traktu (který je spojený s citovým vypětím), u žen snižuje hormonální nerovnováhu a menstruační bolesti. Pomáhá také lépe se naladit na naše vnitřní biorytmické hodiny.
 
 
Upozornění
Prosím berte v potaz, že náramky Jemnosti jsou opravdu jemnosti. Náramek na šňůrce je zhotoven z pravého hedvábí. Přírodní hedvábí je nádherný a velmi příjemný materiál, není však nesmrtelný. Tak jako všechno, co pochází skutečně z přírodyDoporučuji proto náramek při koupání nebo náročnější manuální činnosti raději sundávat. Pokud jej budete nosit s citem, bude vám dělat radost po dlouhou dobu.