Doprava zdarma od 2000,-

Náramek Morganit

2 hodnocení

KREATIVITA • PARTNERSTVÍ • LÁSKA

Minerální náramek ze vzácného morganitu. Pro ty, kdo si chtějí opravdu užívat života. A začít si konečně plnit si své sny!

Morganit je jeden z nejvzácnějších polodrahokamů světa. Dopřejte si jeho královskou péči.

 

520 Kč
Vyprodáno

Morganit nebo-li růžový beryl či růžový smaragd je kámen božské lásky. Jedná se o vzácný polodrahokam, který se nachází pouze v Thajsku, Brazílii, na Madagaskaru, v Africe a ve Spojených státech amerických. Pomáhá vytvářet prostor k tomu, abychom si mohli skutečně užívat života a naplnit své sny. Probouzí náš vrozený potenciál. Učí nás dělat pouze to, co opravdu potřebujeme a je to vynikající kámen pokud jde o zvládnutí životních stresů a odhození zbytečné zátěže. Tento kámen upozorní na naše zlozvyky a překážky v osobním a duchovním rozvoji. Také odhaluje nenaplněné citové potřeby a neprožité emoce. Pročišťuje srdce a citové záležitosti a je tudíž kamenem 4. srdeční čakry. Zbavuje role oběti, podvědomého odporu i nepříznivých myšlenek. Pomáhá hlavně s nemocemi spojenými se stresem. Posiluje zásobení buněk kyslíkem, pomáhá mírnit závratě, srdeční problémy, astma, tuberkulózu i nedostatečnou činnosti plic.

Čakry: 4. srdeční čakra

Znamení: Býk, Vodnář, Váhy.

 

Parametry

  • Standardní dámská velikost S-M (pro obvod zápěstí o velikosti okolo 14-16 cm). Potřebujete jinou velikost náramku? Napište mi!
  • Kameny o velikosti 6 mm
  • Navlečeno na dvojité elastické pružence

Každý můj výrobek je ručně vytvořený originál. Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je jiný. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit od fotografie.