Doprava zdarma od 2000,-

Náramek Hematit love s larimarem

Neohodnoceno

MOUDROST • VYŠŠÍ VĚDOMÍ • ŽENSKÝ PRINCIP

Kámen "bohů a delfínů" na jemném náramku pro víly s křehkou duší. Larimar je kámen, který podtrhuje ženskou krásu a léčí ženský princip. Je jedním z nejvzácnějších kamenů světa a ukrývá v sobě modrost karibského moře a moudrost ztracené Atlantidy.

Tenhle blankytně modrý kámen je zkrátka Láska!

 

550 Kč
Zvolte variantu
materiál: stříbrný (silver)
Vyprodáno
550 Kč
materiál: růžové zlato (rose gold)
Vyprodáno
550 Kč

Larimar nazývaný taky jako "kámen bohů a delfínů" je jeden z nejvzácnějších polodrahokamů na světě. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola. O tomto až nadpozemském, teprve nedávno objeveném polodrahokamu se tvrdí, že je kamenem ztracené Atlantidy a nese v sobě její dávnou moudrost. Je jedním ze silně duchovních kamenů otevírajících vstup do nových dimenzí a podněcující evoluci Země. Přirozenou cestou zvyšuje úroveň vědomí a léčí naše vnitřní dítě. Je průvodcem po naší pravé cestě životem. Ztělesňuje v sobě klid moře a modř nebes a jedním ze zásadních kamenů náležícím elementů vody. Larimar  je léčivým zemským kamenem a jeho energie umožňuje kontakt s bohyní Země. Je receptivním kamenem a kamenem božské Ženskosti a pomáhá se silně propojovat s touto energií. Zklidňuje a léčí emoce, pomáhá uvolnit stres. Larimar je vysoce duchovní kámen, který efektivně pracuje v rámci všech čaker od srdeční čakry až po korunní čakru. 

Čakry: 4.(srdeční) a 5.(krční) čakra

ZnameníRyba, Lev

Hematit  je specifický kámen s velkým obsahem železa, které mu se přezdívá "kámen mysli". Je charakteristický tím, že podporuje paměť a násobí účinky jiných minerálů. Jedná se o projektivní kámen spojený s mužskou jang energií a je dobrým pomocníkem při uzemnění. Je spojený s 1. kořenovou čakrou. Podporuje krevní oběh, činnost ledvin a vstřebávání železa do krve. Na úrovni mysli pomáhá zvyšovat sílu a sebedůvěru, zvyšuje koncentraci, logické myšlení a dá se použít také při odvykání koření, užívání alkoholu nebo přejídání.

Čakry: 1. kořenová čakra

Znamení: Beran, Štír

 

Parametry

  • Univerzální dámská velikost s prodlužujícím řetízkem (pro všechny víly s obvodem zápěstí 14-18 cm)
  • Hypoalergenní chirurgická ocel 316La pokovená chirurgická ocel  (gold, rose gold)
  • Srdíčko z hematitu

U náramku s pokovením (gold a rose gold) se vyhněte jeho namáčení a chraňte jej před vlhkem. U těchto náramků neprovádějte energetickou očistu vodou, ale například vykuřováním nebo položením na větší kámen nebo drůzu (ametystu, křišťálu).

Každý můj výrobek je ručně vytvořený originál. Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je jiný. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit od fotografie.