Doprava zdarma od 2000,-

Krystalový aroma roll-on s vůní Duše lesa

4 hodnocení
aroma roll on krystalovy
590 Kč až –19 %

Krystalový aroma roll-on s oblíbenou vůní Duše lesa, kterou znáte z vašich japa mal ♥

Autorská vůně, kterou vytvořila na míru pro Madeinles (a taky tak trochu i pro mou duši:) aromaterapeutka Eliška (@liskavmaku).

Objem: 10 ml

Složení: Esenciální oleje, za studena lisovaný olej ze sladkých mandlí, krystaly

590 Kč až –19 % od 480 Kč
Zvolte variantu
Krystaly: Růženín
Vyprodáno
590 Kč
480 Kč
Krystaly: Avanturín
Vyprodáno
590 Kč
480 Kč
Krystaly: Ametyst
Vyprodáno
590 Kč
Krystaly: Citrín
Vyprodáno
590 Kč
480 Kč

Protože Eliška (@liskavmaku) je Bohyně a podařilo se jí namíchat vůni, která vystihuje duši našeho lesa...

...mých výtvorů...i tu mou.

Protože se skoro vždycky ptáte, po čem to voní vaše nová japa mala...

Protože kombinace esenciálních olejů s krystaly je vysokovibrační a děsně návyková:)

Proto jsem pro vás vytvořila vánoční limitku krystalových aroma roll-onů s vůní Duše lesa.

 

Vůně Duše lesa v sobě kombinuje spirituální uzemňující tóny kadidla, cedru a pižma s lesní vůní borovic a lípy.

Krystaly ještě navyšují energetické vibrace vůně a přenášejí do ni účinky drahých kamenů.

 

Jedná se vlastně o olejový parfém a tak můžete vůni používat stejně jako váš oblíbený parfém. Naneste ji na zápestí, na krk, za uši, všude kam je libo...

Z roll-onu můžete vůni kápnout i do dřevěného kolečka vaší japa maly a vytvořit si tak aromaterapeutický šperk. V korálku japa maly vydrží vůně i několik dní.

 

Složení vůně: EO cedr, EO, lotos, EO pižmo, EO kadidlo, EO lípa, EO borovice, EO březule, EO pačule, EO monarda, za studena lisovaný olej ze sladkých mandlí

 

Růženín je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá  4. srdeční čakru  a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou  jin energií.  Je to univerzální kámen dodávající životní energii.  Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách.

Avanturín je kamenem štěstí. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Pomáhá chránit srdeční čakru před vysáváním srdeční energie z těla ven. Zmírňuje neklid srdce a vysílá k němu posilující paprsky. Je kamenem 4. srdeční a 5. krční čakry. Je zvláště nápomocný pro znamení Raka, Střelce a Býka. 

Ametyst je mimořádně silný kámen s velkou duchovní mocí. Má vysoké spirituální vibrace a schopnosti. Posiluje intuici, zklidňuje a napomáhá vstřebávat nové myšlenky. Je to jeden z nejspirituálnějších kamenů vůbec. Je to receptivní kámen spojený s jin (ženskou) . Náleží 6. a 7. čakře - čakře 3. oka a korunní čakře. Tyto   čakry jsou spjaty s intucí, duchovním vnímáním světa a spojením s universem.

Citrín je velmi mocný kámen s blahodárnými účinky. Je kámenem hojnosti a štěstí. Je to projektivní kámen (posilující mužskou energii), plný sluneční energie a zdroje tepla. Je spojený s 3. čakrou solar plexu. Posiluje vědomí našeho Já, zvyšuje sebevědomí a pomáhá nám dosáhnout toho, co chceme. Zesiluje intuici. Je vynikající pokud jde o obnovu ztracených sil, energie a dobře působí na organismus při chronickém únavovém syndromu. Harmonizuje ledviny a močový měchíř. Napomáhá předcházet negativním pocitům až depresím a má velmi kladný vliv na naší nervovou soustavu. Je to jeden z mála kamenů, který nepotřebuje čištění. Dle astrologie je přiřazen Lvům, Pannám, Býkům a Blížencům