Doprava zdarma od 2000,-

Svíčka Duše lesa

Neohodnoceno

100% přírodní voňavá sojová svíčka s Duší lesa. V podobě krystalků mechového achátu, ručně sbíraného mechu z našeho lesa a sušených bylinek♥

Přírodní krystaly dodávají svíčce vyšší rozměr, posilují její vibraci a násobí harmonizační energii, kterou vysílá do prostoru. 

Ve 2 voňavých provedeních:

· Citronella+meduňka 

Probouzející a zároveň uklidňující. Rozzáří každé tmavé zimní ráno. Můj favorit a malý voňavý rituál, kterým v zimě začínám každý svůj den.

· Zimní kouzlo (pomeranč, skořice, kardamom, santalové dřevo, hřebíček). Když potřebuješ jednoduše objemout a zahřát.

330 Kč
Zvolte variantu
vůně: Citronella&Meduňka
Vyprodáno
330 Kč
vůně: Zimní kouzlo
Vyprodáno
330 Kč

Svíčky jsou 100% přírodní. Jsou vyrobeny ze sójového vosku a 100% přírodních esenciálních olejů, krystalů a bavlněného knotu. Bez použítí umělých vonných olejů nebo jakýchkoliv syntetických přísad!

Složení: sojový vosk, 100 % esenciální oleje, krystaly, ručně sbíraný mech z našeho lesa, sušené bylinky

Objem: 120 ml

 

Mechový achát je kamenem spojeným s přírodou nebo-li také kámen zrození. Má schopnost obnovit duševní rovnováhu. Tvrdí se o něm, že osvěžuje duši a umožňuje spatřit krásu všeho kolem. Pomáhá při práci porodním asistentkám, mírní bolest a zajišťuje zdárný porod. Pomáhá snižovat také citlivost na počasí a je mimořádně účinný pro každého, kdo pracuje v zemědělství nebo je spojen s botanikou. Jedná se o kámen symbolizující nový počátek. Jako kámen bohatství přitahuje rovněž hojnost. Má dvojí účel - rozumově založeným lidem pomáhá rozvíjet intuici a těm silně intuitivně založeným zase pomáhá nasměrovat k praktickým záležitostem. Odstraňuje strach a hluboko zakořeněný neklid. Zároveň podporuje k osobnímu růstu. Jakožto vysoce optimistický kámen posiluje víru a naději. Dobře poslouží při depresích nehledě na to, jak složité mohou průvodní okolnosti být. Urychluje uzdravení. Funguje proti vleklým nemocem a zánětům, podporuje imunitní systém. Zmírňuje infekce, nachlazení i chřipku a pomáhá snižovat horečku. Jedná se o receptivní kámen (náležící jinové-ženské energii).  

Čakry: 4. srdeční čakra

Znamení:  Býk, Kozoroh, Rak, Panna, Střelec

 

Jak pečovat o svíčku

Pro to, aby svíčka ideálně hořela, udržujte knot o délce 4–5mm. Doporučuju ho zastřihnout před každým zapálením. Svíčku bychom měli zapalovat minimálně na 2 a maximálně na 4 hodiny. Tak se zajistí rovnoměrné rozehřátí hladiny vosku a svíčka bude krásně hořet až do úplného konce.

Bylinky a krystaly se během hoření pomalu propadají a rozpouští do rozehřátého vosku. Nemusíte se bát, nijak nenarušují hoření svíčky. Po dohoření vám pak zůstanou 2-3 krystalky surového mechového achátu.