Japa mala na míru

Neohodnoceno

Japa mala na míru vyrobená na vaše přání ♥

Společně vymyslíme japa malu pro konkrétní záměr nebo oblast ve které potřebujete podpořit. 

Pro objednávku a domluvu osobní japa maly na míru mi napište na email radka@madeinles.cz

od 1 550 Kč
Zvolte variantu
Kámen: 1
Na objednávku
1 890 Kč
Kámen: 2
Na objednávku
2 200 Kč
Kámen: 3
Na objednávku
1 550 Kč

Jak to probíhá?

Pokud nemáte vy sami zcela jasnou představu o tom, jak by měla vaše japa mala vypadat, pošlu vám osobní dotazník. Na jeho základě se pak spojím s Vaším vyšším Já a vyberu vhodné kameny. Při výběru kamenů pracuju s krystalovými kartami a dalšími energetickými pomocníky. Jedná se o společnou práci, výsledek závisí pokaždé na naší společné domluvě a poslední slovo máte vy;)

Jaká je cena?

Cena japa maly vyrobené na míru je různá a odvíjí se od použitých kamenů, délky vzájemné komunikace a míry osobního napojení. Obecně je cena navýšena asi o 20 % oproti japa malam, které jsou na e-shopu skladem.

 

Z čeho je japa mala vyrobená?


Japa maly vyrábím zcela z přírodních materiálů. Používám minerální kameny nebo vzácné exotické a lokální dřeviny. Kameny odebírám z ověřených zdrojů a energeticky je čistím v naší lesní studánce a potůčku. Kameny poté aktivuju za pomocí slunečního nebo měsíčního světla a dalších zdrojů.

Japa mala obsahuje dřevěný ručně vyrobený korálek z českého (většinou bukového) dřeva, který vám může sloužit k aromaterapii. Na korálek si můžete nakapat podle potřeby váš oblíbený esenciální olej nebo parfém. Dřevěný korálek vůni nasaje a udrží v sobě i několik dní. Svou oblíbenou vůni tak můžete nosit stále s sebou.

Ode mě vám japa mala dorazí ovoněná vůní s názvem Duše lesa. Jedná se o směs esenciálních olejů, kterou speciálně pro mé japa maly míchá na míru aromaterapeutka Eliška alias Liška v máku. Pokud se Vám vůně zalíbí, najdete ji ve verzi krystalové roll-onu i na e-shopu.

Korálky na japa maly si navrhuju a následně nechávám vypalovat pomocí laseru. Každý kus následně ručně brousím a předvrtávám.

Japa mala je navlečena na přírodním hedvábí (popřípadě nylonové šňůře pokud se tak domluvíme) a ukončena střapcem ze 100% přírodního hedvábí. 

Kategorie: Japa maly