Fluorit obelisk/hrot

Neohodnoceno

Fluoritový hrot ochraňuje proti negativní energii, čistí prostor od elektrosmogu a zahání špatnou náladu a depresi. Je vhodný k meditaci i harmonizaci prostoru a bude krásnou součástí vašeho osobního oltáře.

Jeho vybroušení do tvaru hrotu ještě zesiluje jeho energii. Namířením na sebe energii dodává, směrem od sebe čistí a posílá negativní energii pryč.

 Každý hrot pro vás osobně pečlivě vybírám podle jeho barevnosti a energie.

Všechny hroty jsou energeticky očištěné v našem lesním potůčku a nabité podle možností na slunečním nebo měsíčním světle ♥

od 390 Kč
Zvolte variantu
Kámen: 1
Vyprodáno
420 Kč
Kámen: 2
Vyprodáno
420 Kč
Kámen: 3
Vyprodáno
420 Kč
Kámen: 4
Vyprodáno
390 Kč
Kámen: 5
Vyprodáno
390 Kč
Kámen: 6
Vyprodáno
390 Kč

Fluorit je silným ochráncem naší duše. Dokáže rozeznat cizí vlivy v našem nitru a zastavit psychickou manipulaci zvenčí. Je mimořádně účinný jako ochrana proti škodlivému elektrosmogu. Uzemňuje a je to jeden z nejlepších krystalů co do překonání a vyrovnání jakéhokoliv druhu nesouladu v těle. Souvisí s pokrokem, vytváří přirozený řád a jemně otevírá podvědomí. Je výborným pomocníkem při učení, protože pomáhá při uspořádání a zpracování informací a také posiluje analytické myšlení. Čistí hlavu od přemíry myšlenek a dobře funguje na přeplněnou mysl. Na úrovni pocitů má stabilizační účinek a dokáže nechat na povrch vyplynout potlačované pocity. Je kamenem dvojí polarity (obsahuje v sobě jak ženskou tak mužskou energii zároveň). 

Čakry: 6. čakra (třetí oko)

Znamení: Vodnář, Ryba, Štír, Kozoroh

Parametry:

  • výška 5,5-7 cm