Moji milí, vzhledem k aktuálnímu množství objednávek je doba dodání u všech produktů, u kterých je uvedeno "Na objednání" a u výroby na přání prodloužena cca na 3-4 týdny. Děkuju vám za zájem o mou tvorbu i vaši trpělivost. ♥ 

LAPAČ SNŮ OČISTA (MINI)

Mini lapač snů na podporu vnitřní i vnější očisty prostoru. Tento lapač snů čistí prostor od starých energií a zároveň odstraňuje bloky v komunikaci. 

  • s akvamarínem

U zboží "NA OBJEDNÁVKU" je doba dodání cca 1-2 týdny.

(Spěcháte na objednávku? Napište mi zprávu.)

 
390 Kč
Na objednávku

Lapač snů s modrými pírky na podporu vnitřní i vnější očisty prostoru. Tento lapač snů čistí prostor od starých energií a zároveň odstraňuje bloky v komunikaci. 

Akvamarín. Už z názvu je patrné, že akvamarín je kamenem vody. A také očisty a komunikace. Věří se, že je kamenem bohyně moří a kdysi jej námořníci nosili jako ochranu před utonutím. Zlepšuje komunikaci a sebevyjádření, pomáhá odblokovat 5. krční čakru. Ulevuje také od napětí šíje. Pokud míváte zatuhlý krk nebo problémy s komunikací, doporučuje se nosit na krku právě tento kámen. Dodává odvahu, zahání strachy a zklidňuje. Je to skvělý kámen meditaci, otevírá duchovní prostor a zlepšuje komunikaci nejen směrem ven, ale taky s našim vnitřním Já. Hodí se pro mystiky a léčitele. Jedná se o receptivní, uklidňující kámen s jin energií. Dle astrologie vládne především Vodnářům a Rybám.

K zavěšení nad postel (nad dětskou postýlku) nebo kamkoliv do prostoru.

Průměr kruhu cca 15 cm. Celková délka cca 30 cm.

Každý lapač je ručně vyrobený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit.