Moji milí, vzhledem k aktuálnímu množství objednávek je doba dodání u všech produktů, u kterých je uvedeno "Na objednání" a u výroby na přání prodloužena cca na 3-4 týdny. Děkuju vám za zájem o mou tvorbu i vaši trpělivost. ♥ 

Lapač snů Odvaha (mini)

Lapač snů na podporu dobrých snů, ale také odvahy.

Tento lapač pomáhá rozvíjet odvahu a víru ve vlastní sny.

  • s amazonitem

 u zboží "NA OBJEDNÁVKU" je doba dodání cca 1-2 týdny 

(Spěcháte na objednávku? Napište mi zprávu.)

390 Kč
Na objednávku

Lapač snů na podporu dobrých snů, ale také odvahy. Tento lapač pomáhá rozvíjet odvahu a víru ve vlastní sny. Odvaha je základem každého úspěšného kroku. Podle slavného psychologa Dr. Davida R. Hawkinse je odvaha vůbec první úrovní vědomí, na které začíná vládnout pozitivní životní energie a je tak vstupenkou k vyšším hladinám vědomí (viz. jeho "Mapa úrovní vědomí").

K zavěšení nad postel (nad dětskou postýlku) nebo kamkoliv do prostoru.

Amazonit je kámen odvahy a pravdy. Pomáhá překonat strach a podporuje úspěch. Je talismanem prosperity. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity. Zmenšuje strach a obavy a zvyšuje intuici. Rozptyluje negativní energii a pohlcuje také škodlivý elektrosmog. Amazonit harmonizuje 4. srdeční a 5. krční čakru. Je spojen s energií vody, regenerací a znovuzrozením. Je to receptivní kámen, který vládne ženskou jin energií. Je přiřazen elementu země, pomáhá s uzemněním a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Dle astrologie je přiřazen Rakům, Vodnářům a Pannám.

Průměr kruhu cca 15 cm. Celková délka cca 30 cm.

Každý lapač je ručně vyrobený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit.