Moji milí, e-shop i já máme od pátku 23.7. do 1.8. dovolenou. Všechny objednávky přijaté v tuhle dobu budou odeslané po 2.8.  Děkuju a krásné léto všem♥

LAPAČ SNŮ KLID (DOUBLE)

Neohodnoceno
Akce
lapac snu double bily
1 450 Kč –13 %

Závěsný kolotočový lapač snů do prostoru.

Tento lapač snů pomáhá zklidnit mysl a přináší uvolnění. 

Navozuje pocit klidu a vnitřní harmonie. Je vhodný při problémech s usínáním a nespavostí.

  • s obsidiánem a howlitem
1 450 Kč –13 % 1 250 Kč
Skladem

Lapač snů, který se hodí pro ty, kdo potřebují zklidnit a zpomalit svou mysl. Pomůže navodit pocit klidu a vnitřní harmonie. Je vhodný při problémech s usínáním a nespavostí. Tento lapač je také ideálním doplňkem do meditační místnosti. Spojuje a vyrovnává mužskou a ženskou energii.

Obsidián je silný ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Podle legend černý kámen poskytuje vůbec nejsilnější ochranu ze všech kamenů. Dokáže pohlcovat negativní energii v okolí. Odbourává záněty a působí jako přírodní antibiotikum. Je to uzemňující kámen spojený s 1. kořenovou čakrou. Zajišťuje rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Patří mezi projektivní kameny, tudíž je spojován s mužskou jang energií. Obsidián je ochranný a zároveň posilující kámen. Pomáhá odprostit se od vnějších vlivů a aktivuje logické myšlení. Hodí se nejvíce pro Štíry a Kozorohy.

Howlit je silně uklidňující. Vytváří klid, harmonii, uvolnění a prostor pro meditaci. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a křeče. Otevírá 4. srdeční čakru. Jeho elementem je voda. Patří mezi receptivní kameny. To znamená, že se řadí mezi uklidňující kameny s vlastnostmi ženské energie jin. Je vhodným kamenem pro znamení VáhyVodnářeBeranaRakaRybu, ale i ostatní. Nabíjí se při měsíčním světle.

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, rokajlů z chirurgické oceli, provázku a lněné nitě.

Průměr horního kruhu 20-25 cm. Spodní kruh 15-20 cm. Celková délka (od horního kruhu po okraj) cca 70 cm (+2 m dlouhá šňůra k zavěšení).