Doprava zdarma od 2000,-

Lapač snů Láska (velký)

Neohodnoceno

Jemně růžový lapač snů je symbolem lásky a uzdravení.

Obsahuje růženín, kamen lásky v kombinaci s křišťálem, který čistí prostor od negativních energií a násobí účinky růženínu.

Pomáhá otevírat srdce a přináší do prostoru energii lásky. 

  • s růženínem a křišťále

 

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, dřevěných korálků, provázku a lněné nitě.

Průměr kruhu cca 25 cm. Délka lapače je cca 70 cm.

 

 

1 090 Kč
Vyprodáno

Obsahuje růženín, kamen lásky v kombinaci s křišťálem, který čistí prostor od negativních energií a násobí účinky růženínu.

Růženín je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá 4. srdeční čakru a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou jin energií. Je to univerzální léčivý kámen dodávající životní energii. Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách.

Křišťál je ochranný kámen. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Dokáže pohlcovat negativní energii, regulovat ji a uvádět zpátky do harmonie. Působí jako zesilovač a povzbuzuje účinky ostatních kamenů. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zajišťuje klidný spánek a odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření. Působí především na 7. korunní čakru a všechny ostatní čistí a uvádí do společné rovnováhy. Je to receptivní i projektivní kámen zároveň (= je energeticky neutrální, obsahuje mužskou i ženskou energii).

 

 

Každý lapač je ručně vytvořený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou v detailech mírně lišit od fotografií.