Doprava zdarma od 2000,-

Lapač snů Něha (MAXI)

Neohodnoceno

Zlato-růžovo-béžový lapač snů pro zjemnění a vnesení jemné ženské energie do prostoru. Silný skoro 1 metr velký energetický zářič, ideální k harmonizaci ložnice a zavěšení nad postel.

Spojení jemné energie kamenů nesoucích ženskou energii ve spojení s očistným křišťálem harmonizuje prostor hlavně tam, kde je příliš jangové (mužské) energie a kde je třeba vnést klid, jemnost a lásku.

  • s měsíčním kamenem, křišťálem a růženínem

 

 

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, dřevěných korálků, provázku a lněné nitě.

Průměr kruhu 40 cm. Celková délka lapače je okolo 1 metru.

2 790 Kč
Vyprodáno
Měsíční kámen je silně spjat s ženskou energií a navíc je kamenem nových počátků, stejně jako měsíc, který se každý měsíc znovu rodí. Odráží naši přirozenou cykličnost a ze všech kamenů vůbec nejlépe pomáhá utišit rozbouřené city. Zvyšuje také naší intuici a vrací zpátky do citové stability. Celkově funguje dobře na rozbouřené emoce a zlepšuje empatii vůči druhým lidem. Lze jej používat také ke zklidnění hyperaktivních dětí. Jeho další silnou vlastností je to, že dokáže vytahovat na povrch věci uložené v našem podvědomí. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Zejména při úplňku pak může pomoct vyvolat srozumitelné živé sny. Když jej přiložíte na oblast solar plexu (3. čakry), může odhalit už nefungující způsoby jednání v našem citovém životě. Co se týče zdraví, pomáhá hojit problémy horní části trávícího traktu (který je spojený s citovým vypětím)  a u žen snižuje taky hormonální nerovnováhu a menstruační bolesti. A v neposlední řadě pomáhá v celkovém nalazení na naše vnitřní biorytmické hodiny. Hodí se zejména pro Raky, Váhy, Štíry a Vodnáře.
 

Růženín  je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá  4. srdeční čakru  a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou  jin energií.  Je to univerzální kámen  dodávající životní energii.  Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách.

Křišťál   je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii . Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec, který násobí sílu ostatních kamenů. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.