Moji milí, vzhledem k aktuálnímu množství objednávek je doba dodání u všech produktů, u kterých je uvedeno "Na objednání" a u výroby na přání prodloužena cca na 3-4 týdny. Děkuju vám za zájem o mou tvorbu i vaši trpělivost. ♥ 

Lapač snů Nekonečné slunce (kolotoč double)

Lapač snů, který prosvětluje a vrací do prostoru pozitivní energii.

  • se slunečním kamenem, křišťálem, dřevěnými a skleněnými korálky

 U zboží "NA OBJEDNÁVKU" je doba dodání cca 1-2 týdny.

(Spěcháte na objednávku? Napište mi zprávu.)

1 150 Kč
Na objednávku

Tento lapač snů je vhodný do prostor, které potřebují prosvítit, dobít a dodat teplo. Kombinace použitých kamenů posiluje a dodává aktivní (jang) energii. Působí proti depresím a při vyčerpání.

Sluneční kámen je jako samo slunce. Přináší světlo a radost. Dokáže tělu dodat velké množství fyzické energie. Je spojený s mužskou (jang) energií, kterou posiluje a energizuje, jedná se tudíž o projektivní kámen. Působí proti depresím tím, že vnitřně prozařuje. Je to ochranný kámen, který udržuje v rovnováze všechny orgány. Je spojený s 2. čakrou, posiluje sexuální energii.

Křišťál je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii. Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, dřevěných korálků, provázku a lněné nitě.

Průměr horního kruhu 20-25 cm. Spodní kru 15-20 cm. Celková délka (od horního kruhu po okraj) cca 70 cm (+2 m dlouhá šňůra k zavěšení).

Každý lapač je ručně vytvořený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou v detailech mírně lišit od fotografií.