Doprava zdarma od 2000,-

LAPAČ SNŮ ODVAHA (STŘEDNÍ)

1 hodnocení

Středně velký lapač snů s minerály na podporu dobrého spánku, ale taky odvahy a prosperity.

Hodit se bude taky tam, kde je třeba pročistit vzduší, protože amazonit dokáže pohlcovat nejen negativní energie, ale také škodlivý elektrosmog.

Obsahuje amazonit a howlit.

Průměr kruhu cca 20 cm. Celková délka cca 50 cm.

785 Kč
Vyprodáno

Amazonit je kámen odvahy a pravdy. Pomáhá překonat strach a podporuje úspěch. Je  talismanem prosperity.  Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity. Zmenšuje strach a obavy a zvyšuje intuici. Rozptyluje negativní energii a pohlcuje také škodlivý elektrosmog. Amazonit harmonizuje 4. srdeční a 5. krční čakru. Je spojen s energií vody, regenerací a znovuzrozením. Je to receptivní kámen, který vládne ženskou jin energií. Je přiřazen   elementu země, pomáhá s uzemněním a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Dle astrologie je přiřazen Rakům,  Vodnářům a Pannám.

Howlit je silně uklidňující. Vytváří klid, harmonii, uvolnění a prostor pro meditaci. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a křeče. Otevírá 4. srdeční čakru. Jeho elementem je voda. Patří mezi receptivní kameny. To znamená, že se řadí mezi uklidňující kameny s vlastnostmi ženské energie jin. Je vhodným kamenem pro znamení Váhy, Vodnáře, Berana, Raka, Rybu, ale i ostatní. Nabíjí se při měsíčním světle.