Doprava zdarma od 2000,-

Lapač snů Odvaha (velký)

Neohodnoceno

Lapač snů na podporu dobrých snů, ale také odvahy.

Tento lapač pomáhá rozvíjet odvahu a víru ve vlastní sny.

  • s amazonitem a howlitem

 

1 090 Kč
Vyprodáno

Lapač snů na podporu dobrých snů, ale také odvahy. Odvaha je základem každého úspěšného kroku. Podle slavného psychologa Dr. Davida R. Hawkinse je odvaha vůbec první úrovní vědomí, na které začíná vládnout pozitivní životní energie a je tak vstupenkou k vyšším hladinám vědomí (viz. jeho "Mapa úrovní vědomí").

Amazonit je kámen odvahy a pravdy. Pomáhá překonat strach a podporuje úspěch. Je talismanem prosperity. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity. Zmenšuje strach a obavy a zvyšuje intuici. Rozptyluje negativní energii a pohlcuje také škodlivý elektrosmog. Amazonit harmonizuje 4. srdeční a 5. krční čakru. Je spojen s energií vody, regenerací a znovuzrozením. Je to receptivní kámen, který vládne ženskou jin energií. Je přiřazen elementu země, pomáhá s uzemněním a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Dle astrologie je přiřazen Rakům, Vodnářům a Pannám.

Howlit je silně uklidňující. Vytváří klid, harmonii, uvolnění a prostor pro meditaci. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a křeče. Otevírá 4. srdeční čakru. Jeho elementem je voda. Patří mezi receptivní kameny. To znamená, že se řadí mezi uklidňující kameny s vlastnostmi ženské energie jin. Je vhodným kamenem pro znamení VáhyVodnářeBeranaRakaRybu, ale i ostatní.

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, dřevěných korálků, provázku a lněné nitě.

Průměr kruhu cca 25 cm. Délka lapače je cca 70 cm.

Každý lapač je ručně vytvořený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou v detailech mírně lišit od fotografií.