Lapač snů Klid (kolotoč)

Závěsný kolotočový lapač snů do prostoru.

Pomáhá zklidnit mysl a přináší uvolnění. 

Navozuje pocit klidu a vnitřní harmonie. Je vhodný při problémech s usínáním a nespavostí.

S obsidiánem a howlitem.

Ideální k zavěšení nad postel i dětskou postýlku.

 

1 050 Kč
Na dotaz

Lapač snů, který se hodí pro ty, kdo potřebují zklidnit a zpomalit svou mysl. Pomůže navodit pocit klidu a vnitřní harmonie. Je vhodný při problémech s usínáním a nespavostí. Tento lapač je také ideálním doplňkem do meditační místnosti. Spojuje a vyrovnává mužskou a ženskou energii.

Obsidián je silný ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Podle legend černý kámen poskytuje vůbec nejsilnější ochranu ze všech kamenů. Dokáže pohlcovat negativní energii v okolí. Léčí záněty a působí jako přírodní antibiotikum. Je to uzemňující kámen spojený s 1. kořenovou čakrou. Zajišťuje rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Patří mezi projektivní kameny, tudíž je spojován s mužskou jang energií. Obsidián je ochranný a zároveň posilující kámen. Pomáhá odprostit se od vnějších vlivů a aktivuje logické myšlení. Hodí se nejvíce pro Štíry a Kozorohy.

Howlit je silně uklidňující. Vytváří klid, harmonii, uvolnění a prostor pro meditaci. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a křeče. Otevírá 4. srdeční čakru. Jeho elementem je voda. Patří mezi receptivní kameny. To znamená, že se řadí mezi uklidňující kameny s vlastnostmi ženské energie jin. Je vhodným kamenem pro znamení VáhyVodnářeBeranaRakaRybu, ale i ostatní. Nabíjí se při měsíčním světle.

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, rokajlů z chirurgické oceli, provázku a lněné nitě.

Průměr kruhu cca 25 cm. Délka lapače cca 40 cm (+ úvaz a cca 2 metry dlouhá šňůra k zavěšení).

 

Jméno značky: Madeinles
Kategorie: Lapače snů