Moji milí, vzhledem k aktuálnímu množství objednávek je doba dodání u všech produktů, u kterých je uvedeno "Na objednání" a u výroby na přání prodloužena cca na 3-4 týdny. Děkuju vám za zájem o mou tvorbu i vaši trpělivost. ♥ 

Lapač snů Wicker&Stones Očista DOUBLE

Lapač snů na podporu vnitřní i vnější očisty prostoru. Tento lapač snů čistí prostor od starých energií a zároveň odstraňuje bloky v komunikaci. 

  • s akvamarínem a křišťálem

U zboží "NA OBJEDNÁVKU" je doba dodání cca 1-2 týdny.

(Spěcháte na objednávku? Napište mi zprávu.)

1 150 Kč
Na objednávku

Akvamarín. Už z názvu je patrné, že akvamarín je kamenem vody. A také očisty a komunikace. Věří se, že je kamenem bohyně moří a kdysi jej námořníci nosili jako ochranu před utonutím. Zlepšuje komunikaci a sebevyjádření, pomáhá odblokovat 5. krční čakru. Ulevuje také od napětí šíje. Pokud míváte zatuhlý krk nebo problémy s komunikací, doporučuje se nosit na krku právě tento kámen. Dodává odvahu, zahání strachy a zklidňuje. Je to skvělý kámen meditaci, otevírá duchovní prostor a zlepšuje komunikaci nejen směrem ven, ale taky s našim vnitřním Já. Hodí se pro mystiky a léčitele. Jedná se o receptivní, uklidňující kámen s jin energií. Dle astrologie vládne především Vodnářům a Rybám.

Křišťál je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii . Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec, který násobí sílu ostatních kamenů. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.

K zavěšení nad postel (nad dětskou postýlku) nebo kamkoliv do prostoru.

Lapač je vyrobený z minerálů a polodrahokamů, přírodního proutí, dřevěných korálků, provázku a lněné nitě.

 Každý lapač je ručně vyrobený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit.

Průměr horního kruhu 20-25 cm. Spodní kru 15-20 cm. Celková délka (od horního kruhu po okraj) cca 70 cm (+2 m dlouhá šňůra k zavěšení).