Doprava zdarma od 2000,-

Lapač snů Wicker&Stones Odvaha DOUBLE

Neohodnoceno

Lapač snů na podporu dobrých snů, ale také odvahy.

Tento lapač pomáhá rozvíjet odvahu a víru ve vlastní sny. 

  • s amazonitem a howlitem

 

1 450 Kč
Vyprodáno

Odvaha je základem každého úspěšného kroku. Podle slavného psychologa Dr. Davida R. Hawkinse je odvaha vůbec první úrovní vědomí, na které začíná vládnout pozitivní životní energie a je tak vstupenkou k vyšším hladinám vědomí (viz. jeho "Mapa úrovní vědomí").

K zavěšení nad postel (nad dětskou postýlku) nebo kamkoliv do prostoru.

Amazonit je kámen odvahy a pravdy. Pomáhá překonat strach a podporuje úspěch. Je talismanem prosperity. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity. Zmenšuje strach a obavy a zvyšuje intuici. Rozptyluje negativní energii a pohlcuje také škodlivý elektrosmog. Amazonit harmonizuje 4. srdeční a 5. krční čakru. Je spojen s energií vody, regenerací a znovuzrozením. Je to receptivní kámen, který vládne ženskou jin energií. Je přiřazen elementu země, pomáhá s uzemněním a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Dle astrologie je přiřazen Rakům, Vodnářům a Pannám.

Howlit je silně uklidňující. Vytváří klid, harmonii, uvolnění a prostor pro meditaci. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a křeče. Otevírá 4. srdeční čakru. Jeho elementem je voda. Patří mezi receptivní kameny. To znamená, že se řadí mezi uklidňující kameny s vlastnostmi ženské energie jin. Je vhodným kamenem pro znamení VáhyVodnářeBeranaRakaRybu, ale i ostatní.

Každý lapač je ručně vyrobený originál. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit.

Průměr horního kruhu 20-25 cm. Spodní kru 15-20 cm. Celková délka (od horního kruhu po okraj) cca 70 cm (+2 m dlouhá šňůra k zavěšení).