Konec. Nebo nový začátek?! VÝPRODEJ NA E-SHOPU SE SLEVOU AŽ 45%! (Platí do vyprodání zásob)

Náhrdelník Moře se surovým larimarem

Neohodnoceno
Akce
surovy larimar sperk
650 Kč –23 %

Příroda to stejně umí nejlíp! Kus surového larimaru na řetízku. Aneb v jednoduchosti je krása.

Larimar je kamenem moře, delfínů a bohů. Představuje kousek karibského moře ukrytého v kamínku. Sáhněte po něm pokud se potřebujete propojit se svou ženskou energií, kterou posiluje a léčí.

Vyrobeno s láskou v lese ♥

(pro více info rozklikni položku POPIS)

650 Kč –23 % 500 Kč
Zvolte variantu
larimar surovy
Akce
řetízek: stříbrný
Skladem
650 Kč
500 Kč

Larimar nazývaný taky jako "kámen bohů a delfínů" je jeden z nejvzácnějších polodrahokamů na světě. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola. O tomto až nadpozemském, teprve nedávno objeveném polodrahokamu se tvrdí, že je kamenem ztracené Atlantidy a nese v sobě její dávnou moudrost. Je jedním ze silně duchovních kamenů otevírajících vstup do nových dimenzí a podněcující evoluci Země. Přirozenou cestou zvyšuje úroveň vědomí a léčí naše vnitřní dítě. Je průvodcem po naší pravé cestě životem. Ztělesňuje v sobě klid moře a modř nebes a jedním ze zásadních kamenů náležícím elementů vody. Larimar  je léčivým zemským kamenem a jeho energie umožňuje kontakt s bohyní Země. Je receptivním kamenem a kamenem božské Ženskosti a pomáhá se silně propojovat s touto energií. Zklidňuje a léčí emoce, pomáhá uvolnit stres. Larimar je vysoce duchovní kámen, který efektivně pracuje v rámci všech čaker od srdeční čakry až po korunní čakru. 

Čakry: 4.(srdeční) a 5.(krční) čakra

ZnameníRyba, Lev

 

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z kvalitní hypoalergenní chirurgické oceli 316 L 
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek)  
  • Každý kamínek je ručně vrtaný a opracovaný. Vše prošlo mýma rukama. Snažím se vyrábět náhrdelníky podobného tvaru a velikosti. Hlavní slovo má však příroda a proto je každý minerál jedinečný originál a jednotlivé kousky se proto mohou mírně lišit od fotky.

Potřebujete jinou délku řetízku? Napište mi to do objednávky.

Kategorie: Náhrdelníky se surovými krystaly
Zpět do obchodu