Doprava zdarma od 2000,-

Náhrdelník SIMPLE LIFE s akvamarínem (zlatý)

Neohodnoceno

OČISTA • KLID • KOMUNIKACE

Life is simple. Simplicity is life.

Jednoduchý náhrdelník s modrým akvamarínem úplně pro každou vílu úplně kamkoliv. Ke každodennímu nošení do lesa i do města. Pro bosé divoženky i obutý holky z města.

Pro ty co chtějí mít sílu kamínků stále na krku. Protože v jednoduchosti je krása. A protože jsme koneckonců všichni/všechny JEDNO.

Akvamarín je kamenem 5. krční čakry a vyloženě se proto hodí pro nošení v oblasti krku, kde harmonizuje schopnost sebevyjádření a komunikace. Pomůže i se zatuhlým krkem nebo tuhosti našich konverzací.

Vyrobeno ručně, vědomě, v lese ♥

 

690 Kč
Skladem

Akvamarín. Už z názvu je patrné, že akvamarín je kamenem vody. A také očisty a komunikace. Věří se, že je kamenem bohyně moří a kdysi jej námořníci nosili jako ochranu před utonutím. Zlepšuje komunikaci a sebevyjádření, pomáhá odblokovat 5. krční čakru. Ulevuje také od napětí šíje. Pokud míváte zatuhlý krk nebo problémy s komunikací, doporučuje se nosit na krku právě tento kámen. Dodává odvahu, zahání strachy a zklidňuje. Je to skvělý kámen meditaci, otevírá duchovní prostor a zlepšuje komunikaci nejen směrem ven, ale taky s našim vnitřním Já. Jedná se o receptivní, uklidňující kámen s jin energií. Dle astrologie vládne především Vodnářům a Rybám.

 

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z pozlacené hypoalergenní chirurgické oceli 316 L a 9 kousků akvamarínu
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek) 
  • Náhrdelník se dá nosit i jako náramek omotaný na 3x kolem ruky

Péče o šperk

Chirurgická ocel je sám o sobě velmi odolný materiál, avšak při jeho pokovení dochází časem k opotřebení a ošoupání vrchní pozlacené vrstvy. Chraňte váš šperk především před vodou a vlhkem. Nenamáčejte jej a nekoupejte se s ním.

Neskladujte jej ve vlhkém prostředí (koupelna), ale raději někde kde je sucho (ložnice).

Pro energetickou očistu krystalů místo vody použijte raději očistu pomocí vykuřování (šalvějí, santalovým dřevem...) neb šperk nechte odpočívat na křišťálové či ametystové drůze.