Moji milí, e-shop i já máme od pátku 23.7. do 1.8. dovolenou. Všechny objednávky přijaté v tuhle dobu budou odeslané po 2.8.  Děkuju a krásné léto všem♥

Náhrdelník SIMPLE LIFE s akvamarínem (zlatý)

Neohodnoceno

OČISTA • KLID • KOMUNIKACE

Life is simple. Simplicity is life.

Jednoduchý náhrdelník s modrým akvamarínem úplně pro každou vílu úplně kamkoliv. Ke každodennímu nošení do lesa i do města. Pro bosé divoženky i obutý holky z města.

Pro ty co chtějí mít sílu kamínků stále na krku. Protože v jednoduchosti je krása. A protože jsme koneckonců všichni/všechny JEDNO.

Akvamarín je kamenem 5. krční čakry a vyloženě se proto hodí pro nošení v oblasti krku, kde harmonizuje schopnost sebevyjádření a komunikace. Pomůže i se zatuhlým krkem nebo tuhosti našich konverzací.

Vyrobeno ručně, vědomě, v lese ♥

 

690 Kč
Skladem

Akvamarín. Už z názvu je patrné, že akvamarín je kamenem vody. A také očisty a komunikace. Věří se, že je kamenem bohyně moří a kdysi jej námořníci nosili jako ochranu před utonutím. Zlepšuje komunikaci a sebevyjádření, pomáhá odblokovat 5. krční čakru. Ulevuje také od napětí šíje. Pokud míváte zatuhlý krk nebo problémy s komunikací, doporučuje se nosit na krku právě tento kámen. Dodává odvahu, zahání strachy a zklidňuje. Je to skvělý kámen meditaci, otevírá duchovní prostor a zlepšuje komunikaci nejen směrem ven, ale taky s našim vnitřním Já. Jedná se o receptivní, uklidňující kámen s jin energií. Dle astrologie vládne především Vodnářům a Rybám.

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z pozlacené hypoalergenní chirurgické oceli 316 L a 9 kousků akvamarínu
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek) 
  • Náhrdelník se dá nosit i jako náramek omotaný na 3x kolem ruky