Doprava zdarma od 2000,-

Náhrdelník SIMPLE LIFE s citrínem (zlatý)

Neohodnoceno

HOJNOST • SEBEVĚDOMÍ • SÍLA

Life is simple. Simplicity is life.

Jednoduchý náhrdelník s citrínem úplně pro každou vílu úplně kamkoliv. Ke každodennímu nošení do lesa i do města. Pro bosé divoženky i obutý holky z města.

Pro ty co chtějí mít sílu kamínků stále na krku. Protože v jednoduchosti je krása. A protože jsme koneckonců všichni/všechny JEDNO.

Citrín je kamenem 3. čakry solar plexu. Tady se ukrývá naše (sebe)vědomí Já. Citrín pomáhá se sebedůvěrou, pomáhá vnitřně prosvětlit, posílit a navrátit energii. 

Vyrobeno ručně, vědomě, v lese ♥

690 Kč
Skladem

Citrín

Citrín je velmi mocný kámen s blahodárnými účinky. Je kamenem hojnosti a štěstí. Je to projektivní kámen (posilující mužskou energii), plný sluneční energie a zdroje tepla. Posiluje vědomí našeho Já, zvyšuje sebevědomí a pomáhá nám dosáhnout toho, co chceme. Zesiluje intuici. Je vynikající pokud jde o obnovu ztracených sil, energie a dobře působí na organismus při chronickém únavovém syndromu. Harmonizuje ledviny a močový měchýř. Napomáhá předcházet negativním pocitům až depresím a má velmi kladný vliv na naší nervovou soustavu. Je to jeden z mála kamenů, který nepotřebuje čištění.

Čakry: 3.čakra solar plexu

Znamení: Lev, Panna, Býk, Blíženec

 

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z hypoalergenní chirurgické oceli 316 L pokovené zlatem a 9 kousků citrínu
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek) 
  • Náhrdelník se dá nosit i jako náramek omotaný na 3x kolem ruky

Péče o šperk

Chirurgická ocel je sám o sobě velmi odolný materiál, avšak při jeho pokovení dochází časem k opotřebení a ošoupání vrchní pozlacené vrstvy. Chraňte váš šperk především před vodou a vlhkem. Nenamáčejte jej a nekoupejte se s ním.

Neskladujte jej ve vlhkém prostředí (koupelna), ale raději někde kde je sucho (ložnice).

Pro energetickou očistu krystalů místo vody použijte raději očistu pomocí vykuřování (šalvějí, santalovým dřevem...) neb šperk nechte odpočívat na křišťálové či ametystové drůze.