Doprava zdarma od 2000,-

Náhrdelník SIMPLE LIFE s fluoritem (stříbrný)

Neohodnoceno

SOUSTŘEDĚNÍ  OCHRANA

Life is simple. Simplicity is life.

Jednoduchý náhrdelník s fluoritem úplně pro každou vílu úplně kamkoliv. Ke každodennímu nošení do lesa i do města. Pro bosé divoženky i obutý holky z města.

Pro ty co chtějí mít sílu kamínků stále na krku. Protože v jednoduchosti je krása. A protože jsme koneckonců všichni/všechny JEDNO.

Fluorit je stabilizační, ochranný a uzemňující. Vnáší do života řád, uspořádává myšlenky a pomáhá zvládnout chaos.

Vyrobeno ručně, vědomě, v lese ♥

550 Kč
Vyprodáno

Fluorit

Fluorit je silným ochráncem naší duše. Dokáže rozeznat cizí vlivy v našem nitru a zastavit psychickou manipulaci zvenčí. Je mimořádně účinný jako ochrana proti škodlivému elektrosmogu. Uzemňuje a je to jeden z nejlepších krystalů co do překonání a vyrovnání jakéhokoliv druhu nesouladu v těle. Souvisí s pokrokem, vytváří přirozený řád a jemně otevírá podvědomí. Je výborným pomocníkem při učení, protože pomáhá při uspořádání a zpracování informací a také posiluje analytické myšlení. Čistí hlavu od přemíry myšlenek a dobře funguje na přeplněnou mysl. Na úrovni pocitů má stabilizační účinek a dokáže nechat na povrch vyplynout potlačované pocity. Je kamenem dvojí polarity (obsahuje v sobě jak ženskou tak mužskou energii zároveň). 

Čakry: 6. čakra (třetí oko)

Znamení: Vodnář, Ryba, Štír, Kozoroh

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z hypoalergenní chirurgické oceli 316 L a 9 kousků fluoritu
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek) 
  • Náhrdelník se dá nosit i jako náramek omotaný na 3x kolem ruky