Doprava zdarma od 2000,-

Náhrdelník SIMPLE LIFE s křišťálem (rose gold)

Neohodnoceno

OCHRANA • SÍLA • OČISTA

Life is simple. Simplicity is life.

Jednoduchý náhrdelník s křišťálem úplně pro každou vílu úplně kamkoliv. Ke každodennímu nošení do lesa i do města. Pro bosé divoženky i obutý holky z města.

Pro ty co chtějí mít sílu kamínků stále na krku. Protože v jednoduchosti je krása. A protože jsme koneckonců všichni/všechny JEDNO.

Křišťál je nejuniverzálnější krystal. Jak do účinků tak do barvy, která se hodí zkrátka ke všemu. Sloužit vám bude hlavně jako ochránce před negativními energiemi z okolí.

Vyrobeno ručně, vědomě, v lese ♥

690 Kč
Skladem

Křišťál

Křišťál je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii . Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je ho zapotřebí pravidelně čistit, protože do sebe nasává negativní energii, čímž nás chrání. Nejlépe se pročistí pod tekoucí vodou a nabíjí se na slunečním světle. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec, který násobí sílu ostatních kamenů. Pokud chcete aktivovat jakýkoliv svůj kámen, položte jej vedle křišťálu. Obsahuje v sobě jin i jang (projektivní a receptivní) energii zároveň.

Čakry: všechny

Znamení: Lev, Vodnář, Kozoroh

Parametry

  • Náhrdelník je vyrobený z hypoalergenní chirurgické oceli 316 L pokovené růžovým zlatem a 9 kousků křišťálu
  • Délka řetízku: 40 cm (+6 cm nastavitelný adjustační řetízek) 
  • Náhrdelník se dá nosit i jako náramek omotaný na 3x kolem ruky

Péče o šperk

Chirurgická ocel je sám o sobě velmi odolný materiál, avšak při jeho pokovení dochází časem k opotřebení a ošoupání vrchní pozlacené vrstvy. Chraňte váš šperk především před vodou a vlhkem. Nenamáčejte jej a nekoupejte se s ním.

Neskladujte jej ve vlhkém prostředí (koupelna), ale raději někde kde je sucho (ložnice).

Pro energetickou očistu krystalů místo vody použijte raději očistu pomocí vykuřování (šalvějí, santalovým dřevem...) neb šperk nechte odpočívat na křišťálové či ametystové drůze.