Moji milí, e-shop má od 24.1. do 12.2. dovolenou. Všechny objednávky zaplacené po 24.1. budou odeslány v týdnu od 13.2. Děkuju ;) 

Náramek Jemnosti (morganit)

Neohodnoceno

Jemný minimalistický náramek s morganitem.

Šňůrka: 100% přírodní hedvábí

Univerzální velikost

190 Kč
Skladem

Morganit  nebo-li růžový beryl či růžový smaragd je kámen božské lásky. Jedná se o vzácný polodrahokam, který se nachází pouze v Thajsku, Brazílii, na Madagaskaru, v Africe a ve Spojených státech amerických. Pomáhá vytvářet prostor k tomu, abychom si mohli skutečně užívat života a naplnit své sny. Probouzí náš vrozený potenciál. Učí nás dělat pouze to, co opravdu potřebujeme a je to vynikající kámen pokud jde o zvládnutí životních stresů a odhození zbytečné zátěže. Tento kámen upozorní na naše zlozvyky a překážky v osobním a duchovním rozvoji. Také odhaluje nenaplněné citové potřeby a neprožité emoce. Pročišťuje srdce a citové záležitosti a je tudíž kamenem 4. srdeční čakry. Zbavuje role oběti, podvědomého odporu i nepříznivých myšlenek. Pomáhá hlavně s nemocemi spojenými se stresem. Posiluje zásobení buněk kyslíkem, pomáhá mírnit závratě, srdeční problémy, astma, tuberkulózu i nedostatečnou činnosti plic.

Čakry: 4. srdeční čakra

Znamení: Býk, Vodnář, Váhy.

 

Upozornění
Prosím berte v potaz, že náramky Jemnosti jsou opravdu jemnosti. Náramek na šňůrce je zhotoven z pravého hedvábí. Přírodní hedvábí je nádherný a velmi příjemný materiál, není však nesmrtelný. Tak jako všechno, co pochází skutečně z přírodyDoporučuji proto náramek při koupání nebo náročnější manuální činnosti raději sundávat. Pokud jej budete nosit s citem, bude vám dělat radost po dlouhou dobu.
Kategorie: Náramky na hedvábí
Zpět do obchodu