Doprava zdarma od 2000,-

Náramek Hematit love se smaragdem

Neohodnoceno

INSPIRACE •  OMLAZENÍ

Regenerace, moudrost a upřímnost. To je smaragd na jemném náramku pro víly s křehkou duší. O smaragdu se traduje že omlazuje a navrací krásu.

Je to vztahový kámen jehož poselstvím je rozvíjet upřímnost a harmonii ve všech typech vztahů.

Vyrobeno ručně, s láskou, v lese ♥

550 Kč
Zvolte variantu
materiál: stříbrný (silver)
Vyprodáno
550 Kč
materiál: růžové zlato (rose gold)
Vyprodáno
550 Kč

Smaragd je kamenem inspirace, trpělivosti a věrnosti. Je partnerským kamenem a kamenem úspěšné lásky. Přitahuje ke svému nositeli věrnost a štěstí. Udržuje vztahy v rovnováze, posiluje přátelství a uklidňuje city. Podle starých tradic poskytuje ochranu před kouzly čarodějů. Symbolizuje očistu a regeneraci, zmírňuje stres, splíny a deprese. Smaragd tiší stres i bolesti hlavy a jeho zelená barva symbolizuje moudrost. Traduje se, že smaragd omlazuje. Je také kamenem, který přivolává hojnost, zajišťuje dobré obchody a podporuje odbyt. Jedná se o receptivní kámen náležící elementu Země. Otevírá srdeční čakru a zklidňuje city.

Čakry: 4. srdeční čakra

Znamení: Lev, Býk, Blíženec, Rak

 

Hematit je specifický kámen s velkým obsahem železa, které mu se přezdívá "kámen mysli". Je charakteristický tím, že podporuje paměť a násobí účinky jiných minerálů. Jedná se o projektivní kámen spojený s mužskou jang energií a je dobrým pomocníkem při uzemnění. Je spojený s 1. kořenovou čakrou. Podporuje krevní oběh, činnost ledvin a vstřebávání železa do krve. Na úrovni mysli pomáhá zvyšovat sílu a sebedůvěru, zvyšuje koncentraci, logické myšlení a dá se použít také při odvykání koření, užívání alkoholu nebo přejídání.

Čakry: 1. kořenová čakra

Znamení: Beran, Štír

 

Parametry

  • Univerzální dámská velikost s prodlužujícím řetízkem (pro všechny víly s obvodem zápěstí 14-18 cm)
  • Hypoalergenní chirurgická ocel 316La pokovená chirurgická ocel  (gold, rose gold)
  • Srdíčko z hematitu

U náramků s pokovením (gold a rose gold) se vyhněte jeho namáčení a chraňte jej před vlhkem. U těchto náramků neprovádějte energetickou očistu vodou, ale například vykuřováním nebo položením na větší kámen nebo drůzu (ametystu, křišťálu).

Každý můj výrobek je ručně vytvořený originál. Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je jiný. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit od fotografie.