Náramek Fluorit

Neohodnoceno
Akce
fluorit naramek
350 Kč –17 %

SOUSTŘEDĚNÍ • OCHRANA

Náramek z fluoritu se srdíčkem z hematitu. Hodí se hlavně pro ty, kdo potřebují pročistit hlavu od myšlenek nebo lítají příliš hlavou v oblacích.

350 Kč –17 % 290 Kč
Skladem

Fluorit je silným ochráncem naší duše. Dokáže rozeznat cizí vlivy v našem nitru a zastavit psychickou manipulaci zvenčí. Je mimořádně účinný jako ochrana proti škodlivému elektrosmogu. Uzemňuje a je to jeden z nejlepších krystalů co do překonání a vyrovnání jakéhokoliv druhu nesouladu v těle. Souvisí s pokrokem, vytváří přirozený řád a jemně otevírá podvědomí. Je výborným pomocníkem při učení, protože pomáhá při uspořádání a zpracování informací a také posiluje analytické myšlení. Čistí hlavu od přemíry myšlenek a dobře funguje na přeplněnou mysl. Na úrovni pocitů má stabilizační účinek a dokáže nechat na povrch vyplynout potlačované pocity. Je kamenem dvojí polarity (obsahuje v sobě jak ženskou tak mužskou energii zároveň). 

Čakry: 6. čakra (třetí oko)

Znamení: Vodnář, Ryba, Štír, Kozoroh

 

Parametry

  • Standardní dámská velikost S-M (pro obvod zápěstí o velikosti okolo 14-16 cm). Potřebujete jinou velikost náramku? Napište mi!
  • Kameny o velikosti 6 mm
  • Srdíčko z hematitu
  • Navlečeno na dvojité elastické pružence

Každý můj výrobek je ručně vytvořený originál. Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je jiný. Jednotlivé kusy se proto mohou mírně lišit od fotografie.

Kategorie: Náramky
Zpět do obchodu