Čakrový krystalový závěs

Neohodnoceno
Akce
čakrový závěs z krystalů
1 690 Kč –23 %

Surové krystaly na čakrovém závěsu k harmonizaci těla i duše opletený technikou macrame s afirmačním nápisem.

Doma vám krystalový závěs projasní kdejaký kout. Zavěste si jej do okna, na stěnu nebo třeba k posteli. Krystalové závěsy fungují jako feng šuej dekorace. Vnáší do domova pozitivní vibrace a očišťují prostor od těch negativních. Závěs může sloužit i k harmonizaci těla a pro vědomou práci s krystaly (litoterapii). 

Surové neopracované kameny mají největší sílu a jejich vzájemná kombinace zesiluje harmonizační účinky jednotlivých krystalů.

 

 

 

1 690 Kč –23 % 1 290 Kč
Vyprodáno

Krystaly v čakrovém závěsu:

1. JASPIS 1. kořenová čakra

2. SLUNEČNÍ KÁMENA  2. sexuální čakra

3. CITRÍN 3. čakra solar plexu

4. RŮŽENÍN 4. srdeční čakra

5. AMAZONIT 5. komunikační čakra

6. AMETYST 6. čakra třetího oka

7. KŘIŠŤÁL 7. korunní čakra

 

Jak pracovat s čakrovým závěsem?

Čakrový závěs je silný energetický pomocník a ochránce, který se využívá k harmonizaci prostoru i těla. Jednotlivé kameny náleží jednotlivým čakrám našeho těla, které uvádějí zpátky do stavu harmonie a posilují je. Díky tomu se budou točit "jak se má" a vy pocítíte příval energie a chuti do života.

Čakrový závěs můžete přikládat i na tělo, je však navržený k zavěšení do místnosti odkud energeticky uvádí do rovnováhy celý prostor. Pokud chcete aby vám čakrový závěs dobře sloužil a odváděl svou práci, věnujte mu péči. Kameny jsou nosiči energie a co do nich vložíte, to vám vrátí několikanásobně zpátky. Čakrový závěs je dobré pravidelně nabíjet na měsíčním svitu. Jednoduše když bude měsíc nejlépe v úplňku, jednou za měsíc tak zavěste čakrový závěs ven a nechte ho nabíjet přes noc. Pro nabití je třeba jasné oblohy. Také je dobré jej pravidelně čistit, nejlépe vykuřováním. Použít můžete santalové dřevo, svitek šalvěje nebo jakoukoliv vykuřovací směs. Čakrový závěs nenamáčejte, jednotlivé uzlíky by se mohly poškodit. 

Zavěšený v ložnici bude čakrový závěs hlídat váš spánek. Pokud chcete energii čakrového závěsu využít na maximum, zavěste jej do energetického středu vašeho domova.

 

Velikost kamenů v závěsu je 4-6 cm.

Kategorie: •Oplétané krystaly•
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu