Moji milí, e-shop má od 24.1. do 12.2. dovolenou. Všechny objednávky zaplacené po 24.1. budou odeslány v týdnu od 13.2. Děkuju ;) 

Kameny pro harmonizaci vody: Láska a hojnost

Neohodnoceno

Kameny k čištění a harmonizaci vaší pitné vody. 

růženínem, citrínem a křišťálem.

Sada obsahuje cca 250 g kamenů.

 

380 Kč
Skladem

Proč harmonizovat vodu

Pití krystalové vody harmonizuje celé naše tělo. Krystaly vracejí vodě živo(s)t. Ta díky drahým kamenům získává vlastnosti horských pramenů, takže nejen lépe chutná, ale také uvádí do rovnováhy - tělo i duši. Vysoké vibrace se přenášejí z kamenů do vody a vodou dále do našeho těla. Voda, která je aktivována krystaly chutná měkce a příjemně. Její pití je zážitek pro naše smysly. Kdo jednou ochutná ten rozdíl, tak zkrátka pochopí:)

 

Jak si vyrobit krystalovou vodu

Vložte kameny do džbánu s vodou a nechte stát, nejlépe přes noc. Voalá, toť vše. Ráno si můžete pochutnat na nabité a energizující vodě. Sada vystačí k čištění zhruba 1,5-2 litrů vody. Pokud chcete vodu nabíjet a čistit během kratší doby, přidejte více kamenů. 

Kameny vám vydrží čistit a nabíjet vodu opravdu dlouho, v řádu několika let. Pokud by jejich účinky slábly, poznáte to na chuti. Kameny je fajn jednou za čas vyčistit a nabít, zaktivujete tak jejich účinky. Kameny čistěte pod tekoucí vodou (úplně nejlepší je kameny čistit v přírodě) a nabíjejte na slunečním nebo měsíčním světle (podle druhů kamenů).

 

Použité kameny:

Růženín je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá  4. srdeční čakru  a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou  jin energií.  Je to univerzální kámen  dodávající životní energii.  Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách.

Citrín je velmi mocný kámen s blahodárnými účinky. Je kámenem hojnosti a štěstí. Je to projektivní kámen (posilující mužskou energii), plný sluneční energie a zdroje tepla. Je spojený s 3. čakrou solar plexu. Posiluje vědomí našeho Já, zvyšuje sebevědomí a pomáhá nám dosáhnout toho, co chceme. Zesiluje intuici. Je vynikající pokud jde o obnovu ztracených sil, energie a dobře působí na organismus při chronickém únavovém syndromu. Harmonizuje ledviny a močový měchíř. Napomáhá předcházet negativním pocitům až depresím a má velmi kladný vliv na naší nervovou soustavu. Je to jeden z mála kamenů, který nepotřebuje čištění. Dle astrologie je přiřazen Lvům, Pannám, Býkům a Blížencům.

Křišťál je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii. Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec, který násobí sílu ostatních kamenů. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.

 

Kategorie: Osobní krystaly
Zpět do obchodu