Kameny pro harmonizaci vody: Štěstí a intuice

Neohodnoceno
Akce
drahokamy do vody
380 Kč –15 %

Kameny k čištění a harmonizaci vaší pitné vody. 

S avanturínem, kyanitem a křišťálem.

Sada obsahuje cca 250 g kamenů.

380 Kč –15 % 320 Kč
Vyprodáno

Proč harmonizovat vodu

Pití krystalové vody harmonizuje celé naše tělo. Krystaly vracejí vodě živo(s)t. Ta díky drahým kamenům získává vlastnosti horských pramenů, takže nejen lépe chutná, ale také uvádí do rovnováhy - tělo i duši. Vysoké vibrace se přenášejí z kamenů do vody a vodou dále do našeho těla. Voda, která je aktivována krystaly chutná měkce a příjemně. Její pití je zážitek pro naše smysly. Kdo jednou ochutná ten rozdíl, tak zkrátka pochopí:)

 

Jak si vyrobit krystalovou vodu

Vložte kameny do džbánu s vodou a nechte stát, nejlépe přes noc. Voalá, toť vše. Ráno si můžete pochutnat na nabité a energizující vodě. Sada vystačí k čištění zhruba 1,5-2 litrů vody. Pokud chcete vodu nabíjet a čistit během kratší doby, přidejte více kamenů. 

Kameny vám vydrží čistit a nabíjet vodu opravdu dlouho, v řádu několika let. Pokud by jejich účinky slábly, poznáte to na chuti. Kameny je fajn jednou za čas vyčistit a nabít, zaktivujete tak jejich účinky. Kameny čistěte pod tekoucí vodou (úplně nejlepší je kameny čistit v přírodě) a nabíjejte na slunečním nebo měsíčním světle (podle druhů kamenů).

 

Použité kameny:

Avanturín je kamenem štěstí. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Pomáhá chránit srdeční čakru před vysáváním srdeční energie z těla ven. Zmírňuje neklid srdce a vysílá k němu posilující paprsky. Je kamenem 4. srdeční a 5. krční čakry. Je zvláště nápomocný pro znamení Raka, Střelce a Býka. 

Kyanit je uklidňující, receptivní kámen vyšších vibrací neboli též kámen vyrovnanosti. Harmonizuje 5. krční čakru. Stejně jako akvamarín proto pomáhá s komunikací, vyjadřováním a svého majitele vede k tomu říkat pravdu. Je to účinný zesilovač energií, zvyšuje také naše vnímání intuice. Tento kámen v sobě neudrží nic negativního a proto jej jako jeden z mála kamenů není ani zapotřebí čistit. Vrací naše éterické tělo zpátky do toho fyzického a zároveň ladí mysl na vyšší frekvence. Podporuje logické myšlení a odbourává iluze. Připravte se na jemného, ale o to vytrvalejšího průvodce, který vám v mnoha ohledech otevře oči a převrátí váš život vzhůru nohama. Nejvíce nápomocný je pak Střelcům, Vodnářům, Rybám.

Křišťál je ochranný kámen, který dokáže čistit a pohlcovat negativní energii. Reguluje energie a uvádí je zpátky do harmonie. Povzbuzuje samostatnost. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Je to nejuniverzálnější krystal vůbec, který násobí sílu ostatních kamenů. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.

Kategorie: Osobní krystaly
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu