Doprava zdarma od 2000,-

Rubín zoisit - tromlovaný

Neohodnoceno

Tromlované kamínky rubínu v zoisitu. 

Rubín v zoisitu v nás prohlubuje lásku k bližním i k celému světu. Pomáhá přijímat lásku a pozornost. Ulevuje nám v obdobích smutku či po rozchodu s blízkou osobou.

(cena za 1 kus)

290 Kč
Skladem

Rubín je po staletí nazýván králem drahokamů. Rubín ovlivňuje životní energii. Podněcuje touhu žít a vnáší do života radost a rázný přístup. Chrání také naši srdeční energii před vysáváním zvenčí. Je jedním z kamenů hojnosti, udržuje bohatství i nadšení. Je kamenem 1. kořenové čakry, receptivním kamenem (spojeným s ženskou jin energií) a nositelem dynamické živočišné energie. Napomáhá ve spojení se zemskou silou planety a s uzemněním. Je to stabilizující kámen, který umí uzemnit každého, kdo žije mimo realitu tohoto světa. Podněcuje touhu, probouzí sexuální energii a podporuje potřebu setkávání se s lidmi. V těle dobře funguje na vše spojené s krví, vyrovnává krevní tlak a tiší menstruační bolesti.

 
Čakry: 1. kořenová čakra
 
Znamení: Beran, Lev, Rak, Štír.
 
Zoisit tiší rozbouřené emoce. Zklidňuje, čistí a harmonizuje mysl, omlazuje, bystří smysly, podporuje vyrovnanost, vytrvalost. Napomáhá zotavení a regeneraci organismu po těžkých nemocech.

 

Parametry:

  • velikost kamínku cca 4 cm