Doprava zdarma od 2000,-

Surový chryzokol-malachit

Neohodnoceno

Surový malachit-chryzokol o velikosti 4-6 cm. 

Kameny jsou očištěné v naší lesní studánce a potůčku a nabité na měsíčním světle. Stačí jen začít používat k harmonizaci prostoru či těla nebo jej naprogramovat na konkrétní záměr.

(cena za 1 kus)

120 Kč
Skladem

Surové krystaly můžete položit volně do prostoru nebo jej použít k čištění a harmonizaci těla. Volně je rozložte například po místnosti nebo položte na místa, která potřebujete pročistit (rohy místnosti, pod postel, ke vchodu...). Kameny jsou silné energetické zářiče a pokud jim věnujete svou pozornost, mnohonásobně vám to vrátí.

Kameny můžete použít taky k vytváření krystalových mřížek nebo je přikládat různě na tělo. Podržený jen tak v dlani ihned harmonizuje celý energetický systém. 

Kameny lze také naprogramovat na konkrétní záměr. 

 

Jak programovat kameny?

Při programování kamene se posaďte na klidné místo a zkoncentrujte všechny své myšlenky ke konkrétnímu záměru. Držte očištěný kámen a vnímejte energii, která proudí z vašeho nitra  dokud nebude zcela pohlcena kamenem. Ve chvíli, kdy pocítíte spojení s kamenem, opakujte několikrát v duchu či nahlas svůj záměr. Opakujte do té doby, než bude pevně zakotven v kameni. Nechte se vést vaší intuicí, která vám sama řekne, kdy je hotovo.

Dál můžete kámen nosit buď u sebe nebo ho uložit na zvolené místo (pod polštář, na pracovní stůl, na svůj oltář...). Pracujte s kamenem do té doby, dokud se váš  záměr nenaplní. Pokud budete mít pocit, že je váš kámen "vyšťaven" nebo přišel do styku s negativní energií, očistěte ho pod vodou, nabijte na měsíčním nebo slunečním světle a znovu naprogramujte.

 

Malachit- chryzokol. Propojení dvou druhů kamenů - malachitu a chryzokolu v kameni tvoří nádherné obrazce. Chryzokol s malachitem je kamenem nových počátků a hodí se proto při nastartování čehokoliv nového - projektu, práce, vztahů. Je to výborný ochranný kámen, pohlcuje škodlivý elektrosmog a dobře proto slouží k harmonizaci prostoru. Léči křeče (obzvláště ty menstruační) a má dobrý vliv na naše pohlavní orgány. Má blahodárný účinek na naše vztahy a zlepšuje komunikaci. Zvyšuje osobní sílu, dodává motivaci a pomáhá překonávat nejrůznější fóbie. Je receptivním kamenem (spojeným s ženskou energií) a kamenem 5. krční (komunikační) čakry. 

 

Pozor! Malachit, který je obsažený v kameni je při vnitřním užití jedovatý. Nepoužívejte proto kámen pro výrobu krystalové vody a po práci s ním si opláchněte ruce.