Doprava zdarma od 2000,-

Surový larimar

Neohodnoceno

Vzácný larimar, přezdívaný jako kámen bohů a delfínů v surové podobě.

Larimar patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Na světě existuje pouze jediné naleziště těchto kamenů a to v Karibiku v malé oblasti zvané Hispaniola.

Každý kousek je naprostý originál vytvořený přírodou. Je vhodný jako osobní talisman s unikátní energií a pro vědomou práci s krystaly a harmonizaci těla.

Tyto kousky jsem pro vás jako všechny kamínky vyčistila v naší lesní studánce a nabila měsíčním světlem silného říjnového úplňku v Beranu. 

Kameny jsou cca 5-8 cm velké a váží od 30 do 70 gramů.

(pro popis účinků rozklikněte záložku POPIS)

od 550 Kč
Zvolte variantu
Kámen: 1
Vyprodáno
550 Kč
Kámen: 2
Vyprodáno
550 Kč
Kámen: 3
Vyprodáno
750 Kč
Kámen: 4
Vyprodáno
750 Kč
Kámen: 5
Vyprodáno
850 Kč
Kámen: 6
Vyprodáno
1 090 Kč
Kámen: 7
Skladem
1 090 Kč

Larimar nazývaný taky jako "kámen bohů a delfínů" je jeden z nejvzácnějších polodrahokamů na světě. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola. O tomto až nadpozemském, teprve nedávno objeveném polodrahokamu se tvrdí, že je kamenem ztracené Atlantidy a nese v sobě její dávnou moudrost. Je jedním ze silně duchovních kamenů otevírajících vstup do nových dimenzí a podněcující evoluci Země. Přirozenou cestou zvyšuje úroveň vědomí a léčí naše vnitřní dítě. Je průvodcem po naší pravé cestě životem. Ztělesňuje v sobě klid moře a modř nebes a jedním ze zásadních kamenů náležícím elementů vody. Larimar  je léčivým zemským kamenem a jeho energie umožňuje kontakt s bohyní Země. Je receptivním kamenem a kamenem božské Ženskosti a pomáhá se silně propojovat s touto energií. Zklidňuje a léčí emoce, pomáhá uvolnit stres. Larimar je vysoce duchovní kámen, který efektivně pracuje v rámci všech čaker od srdeční čakry až po korunní čakru. 

Čakry: 4.(srdeční) a 5.(krční) čakra

ZnameníRyba, Lev