Doprava zdarma od 2000,-

Surový růženín

Neohodnoceno

Surové růženíny XXL o velikosti 6-10 cm. 

Kameny jsou očištěné v naší lesní studánce a potůčku a nabité na měsíčním světle. Stačí jen začít používat k harmonizaci prostoru či těla nebo jej naprogramovat na konkrétní záměr.

(cena za 1 kus)

140 Kč
Skladem

Surové krystaly můžete položit volně do prostoru nebo jej použít k čištění a harmonizaci těla. Volně je rozložte například po místnosti nebo položte na místa, která potřebujete pročistit (rohy místnosti, pod postel, ke vchodu...). Kameny jsou silné energetické zářiče a pokud jim věnujete svou pozornost, mnohonásobně vám to vrátí.

Kameny můžete použít taky k vytváření krystalových mřížek nebo je přikládat různě na tělo. Růženín se hodí zejména k aktivaci srdeční čakry a proto je dobré jej přikládat do blízkosti srdce. Podržený jen tak v dlani ihned harmonizuje celý energetický systém. 

Kameny lze také naprogramovat na konkrétní záměr. 

 

Jak programovat kameny?

Při programování kamene se posaďte na klidné místo a zkoncentrujte všechny své myšlenky ke konkrétnímu záměru. Držte očištěný kámen a vnímejte energii, která proudí z vašeho nitra  dokud nebude zcela pohlcena kamenem. Ve chvíli, kdy pocítíte spojení s kamenem, opakujte několikrát v duchu či nahlas svůj záměr. Opakujte do té doby, než bude pevně zakotven v kameni. Nechte se vést vaší intuicí, která vám sama řekne, kdy je hotovo.

Dál můžete kámen nosit buď u sebe nebo ho uložit na zvolené místo (pod polštář, na pracovní stůl, na svůj oltář...). Pracujte s kamenem do té doby, dokud se váš  záměr nenaplní. Pokud budete mít pocit, že je váš kámen "vyšťaven" nebo přišel do styku s negativní energií, očistěte ho pod vodou, nabijte na měsíčním nebo slunečním světle a znovu naprogramujte.

 

Růženín  je kamenem srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Dává sílu k odpuštění. Otevírá  4. srdeční čakru  a náleží elementu vody. Jedná se o receptivní kámen, tudíž zklidňující kámen spojený s ženskou  jin energií.  Je to univerzální kámen dodávající životní energii. Odstraňuje apatii, pomáhá při dlouhodobých nemocích a psychosomatických poruchách.