Výroba na míru

JAPA MALY

Japa mala je OSOBNÍ TALISMAN, který ochraňuje duši a energeticky podporuje svého majitele. Japa mala by proto měla odrážet vaši osobnost a aktuální cestu životem.

Chcete si ode mě nechat vyrobit japa malu přesně na míru? Takovou jaká by odrážela vaši duši a energeticky vás podpořila ať už se zrovna nacházíte kdekoliv? Napište mi. 

Jak to probíhá

Pokud nemáte vy sami zcela jasnou představu o tom, jak by měla vaše japa mala vypadat, pošlu vám osobní dotazník. Na jeho základě se pak spojím s Vaším vyšším Já a vyberu vhodné kameny. Při výběru kamenů pracuju s krystalovými kartami a dalšími energetickými pomocníky. Konečný výsledek je samozřejmě o domluvě a poslední slovo máte vždycky vy;)

Cena

Cena japa maly vyrobené na míru je různá a odvíjí se od délky vzájemné komunikace a míry osobního napojení. Obecně počítejte s cenovým navýšením okolo 20 % oproti japa malám, které mám na e-shopu skladem.

 

Jak a z čeho jsou japa maly vyrobené


Japa maly vyrábím zcela z přírodních materiálů. Používám minerální kameny nebo vzácné exotické a lokální dřeviny. Kameny odebírám z ověřených zdrojů, energeticky je čistím v naší lesní studánce nebo potůčku a aktivuju za pomocí slunečního nebo měsíčního světla a dalších zdrojů.

Japa mala obsahuje dřevěný ručně vyrobený korálek z českého (většinou bukového) dřeva, který vám může sloužit taky k aromaterapii. Na korálek si můžete nakapat podle potřeby váš oblíbený esenciální olej nebo parfém. Dřevěný korálek vůni nasaje a udrží v sobě i několik dní. Svou oblíbenou vůni tak můžete nosit stále s sebou. Ode mě vám japa mala dorazí ovoněná vůní s názvem Duše lesa. Jedná se o směs esenciálních olejů, kterou speciálně pro mé japa maly míchá na míru aromaterapeutka Eliška alias Liška v máku. Pokud se Vám vůně zalíbí, najdete ji ve verzi krystalové roll-onu i na e-shopu.

Korálky na japa maly si navrhuju a následně nechávám vypalovat pomocí laseru. Každý kus následně ručně brousím a předvrtávám.

Japa mala je navlečena na přírodním hedvábí (popřípadě nylonové šňůře) a ukončena střapcem ze 100% přírodního hedvábí české značky. 

Pro objednávku své osobní japa maly mi napište na: radka@madeinles.cz

 

japa_mala_na_prani